Сторінка викладачаПрацює на кафедрі з вересня 2005 року.

Освіта:

У 2005 р. закінчила фармацевтичний факультет Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за напрямом підготовки «Фармація».
У 2006 р. закінчила інтернатуру при Івано-Франківському державному медичному університеті та здобула кваліфікацію провізор загального профілю.
У 2006 р. закінчила магістратуру при Івано-Франківському державному медичному університеті та здобула кваліфікацію магістра фармації з фаху «Загальна фармація».

Наукова діяльність:
У 2010 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Розробка складу, технології та дослідження ліофілізованого порошку плодів аронії та гранул на його основі» за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків та організація фармацевтичної справи і отримала звання кандидата фармацевтичних наук. 

Наукові інтереси: 
Технологія та дослідження лікарських засобів, метод сублімаційної сушки, лікарська рослинна сировина, ліофілізовані порошки, допоміжні речовини.

Наукові публікації та рейтинги:
Є автором 42 наукових праць з них 40 наукових та 2 навчально-методичного характеру, в тому числі співавтор посібника з грифом МОН України «Теорія і практика сублімаційного сушіння», співавтор монографії з грифом МОН України «Антиейджинг: фітотерапія проти старіння», 1 патенту, 2 нововведення.
Comments