Сторінка викладачаПрацює на кафедрі з вересня 2008 року.

Освіта:
У 2007 р. закінчила фармацевтичний факультет Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Фармація».
У 2008 р. закінчила інтернатуру у Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського та здобула кваліфікацію провізор загального профілю.

Наукова діяльність:
У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Розробка складу та технології настойки із листя шовковиці методом гідродинамічної кавітації» за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація і отримала звання кандидата фармацевтичних наук.

Наукові інтереси:
Фармако-технологічні, фізико-хімічні, дослідження лікарських засобів, настойки, методи інтенсифікації екстрагування із лікарської рослинної сировини.

Наукові публікації та рейтинги:
Є автором понад 20 наукових праць, в тому числі 2 патентів, 6 статтей і 12 тез, співавтор наукового посібника «Теорія і практика екстрагування у фармацевтичній і харчовій промисловостях» та нововведення в системі охорони здоров’я «Визначення суми флавоноїдів у настоянці листя шов
ковиці».

Comments