Викладачі кафедри з кураторськими групами підкорили гору Хом’як (1542 метри) та відвідали м. Яремче ( листопад 2018 р.)

Зліва направо: асист. Дуб А.І., асист. Стечишин І.П., асист. Стойко Л.І., асист. Дарзулі Н.П. - куратори студентських груп, викладачі кафедри під час екскурсії в Карпати (листопад 2018 р.)

Викладачі кафедри зі студентами 5 - ого курсу фармацевтчного факультету в виробничому приміщені ПАТ "Галичфарм" (2013 р).

Ознайомча ескурсія на ПАТ "Галичфарм" зі студентами 5 - ого курсу фармацевтичного факультету організована проф. Грошовим Т.А. (2013 р).

Доцент кафедри Підгірний В.В проводить заняття з ОЕФ студентам 4-ого курсу (2012р).

Доцент кафедри Лелека М.В. проводить практичне заняття з ОЕФ студентам 4-ого курсу (2011р).

Андріївські вечорниці на кафедрі. Фото зліва на право сидять: доц.. Тригубчак О.В., Гуреєва С.М., асист. Онишків О.І., асист.Коріневська Г.В., асист.Равлів Ю.А. (2010р).

Андріївські вечорниці на кафедрі. проф. Грошовий Т.А., Гуреєва С.М. (2010р).

Викладачі кафедри з гостями конференції. асист. Коріневська А. та Равлів Ю. з гостями конференції. (2013 р).

Працівники кафедри з гостями конференції. Науково-практична конференція (2013 р).