Проф. Тарас Грошовий, доц. Мар’яна Демчук, доц. Олена Покотило приймають комплексний практично-орієнтований іспит у студентів заочної форми навчання за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» (2022 рік)

Доцент Мар`яна Демчук та асистент Богдана Павлюк  разом із кураторськими групами  ФФ-405  та ФФ-402 під час проведення благодійного ярмарку в фармацевтичному корпусі ТНМУ імені І.Я. Горбачевського  (2022 рік)

Доцент Юлія Равлів в лабораторії фармацевтичного факультету Познанського медичного університету під час наукових досліджень (2022 рік)

Доцент Олена Покотило представила результати спільного наукового дослідження з студенткою Олександрою Алещенко (ФФ-501) на тему «Affordable medicines 2022 under martial law» на міжнародній конференції «Contemporary Pharmacy: Issues Challenges and Expectations 2022»

Зав. кафедрою управління та економіки фармації з технологією ліків, професор Тарас Грошовий  на IX науково-практичній конференції з міжнародною участю «Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів» (2022 рік)

Доц. А.І. Денис із студентами на виставці українського національного одягу від Тернопільського обласного краєзнавчого музею та майстер-класі з хусткування (2021 рік)

Студенти кураторських груп ФФ-401, 403 фармацевтичного факультету разом із своїми кураторами доц. А.І. Денис і доц. Г.Р. Козир, зав. кафедри проф. Т.А. Грошовий, відповідальна за виховну роботу факультету доц. І.З. Кернична під час проведення благодійного ярмарку в адміністративному корпусі ТНМУ імені І.Я. Горбачевського  (2021 рік)

доцент О.О. Покотило разом із кураторською групою ФФ-205 (2021 рік)

Асистент Б.В. Павлюк разом  із кураторською групою ФФ-305 у навчальній аптеці (2021 рік)

Доц. М.Б. Демчук разом із студентами іноземного факультету у м.Збараж (2021 рік)

Студенти іноземного факультету ІФ-309 та ІФ-506 груп разом із викладачами Кафедри відвідали тринавний бароковий костел св. Антонія (2021 рік)

(Зліва направо) Магістри Омотошо Джой, Мохамед Фатма, Езіке Флоренс, Сарпонг Фредуа з куратором групи ІФ-506 доц. О.Покотило після успішного захисту магістерських робіт (2021 рік).

Гарант освітньо-професійної програми 226 "Фармація" доц. Г.Р. Козир та магістрантка О.М. Леськів під час презентації своєї роботи (2021 рік)

(Зліва напрва): проф. Т.А. Грошовий, магістрантка І.В. Блажко, асист. Б.В. Павлюк, магістрант М.М. Добринчук після захисту магістерських робіт (2021 рік)

Професор  Т.А. Грошовий, доцент  М.Б. Демчук та магістрантка Кафедри О.М. Леськів після захисту магістерської роботи (2021 рік)

Доценти М.М. Васенда та  Л.І. Будняк  разом із магістранткою А.Ю. Ширко(2021 рік)