Дисертації, захищені співробітниками кафедри:

1. Грошовий Т.А. " Дослідження деяких полімерних речовин для покриття таблеток в псевдозрідженому шарі" (1973).

2. Грошовий Т.А. "Оптимізація процесів створення і дослідження таблетованих лікарських засобів" (1989).

3. Козир Г.Р. "Розробка складу та технології стоматологічного гелю з фенольним гідрофобним препаратом прополісу для застосування в стоматології" (Харків, 2004).

4. Белей Н.М. "Розробка складу, технології і дослідження кальцій- і лецитинвміщуючих таблетованих препаратів" (Львів, 2004).

5.Покотило О.О. "Розробка та дослідження лікувально-профілактичних засобів з амінокислотами і солями магнію для регулювання метаболічних процесів ЦНС у дітей" (2009).

6. Васенда М.М. "Розробка складу, технології та дослідження таблеток на основі магнію аспарагінту" (Львів, 2010).

7. Калушка О.Б. "Фармакогностичне дослідження пирію повзучого (Agropyron repens (L.) Beauv)" (Харків, 2010).

8. Барна О.М. "Розробка складу, технології та дослідження ліофілізованого порошку плодів аронії та гранул на його основі" (2010).

9. Демчук М.Б. "Розробка складу, технології та дослідження таблеток фамотидину з тіотриазоліном" (Львів, 2011).

10. Пласконіс Ю.Ю. "Розробка складу та технології настойки із листя шовковиці методом гідродинамічної кавітації"(2013).

11. Денис А.І. "Розробка складу, технології та дослідження таблеток на основі екстракту листя тополі китайської" (Львів, 2013).

12.Бердей І.І. "Розробка складу та технології очної мазі на основі таурину" (Харків, 2014).

13. Равлів Ю.А. "Розробка технології та дослідження лікарських засобів на основі кріоліофілізованої ксенодерми" (Львів, 2015).

14. Вадзюк Ю.С. "Оптимізація фармацевтичного забезпечення хворих з патологією щитоподібної залози" (Львів, 2017).

15.Стечишин І.П. "Фармакологічна корекція кверцетиновмісними препаратами ураження міокарда при експериментальному цукровому діабеті" (Одеса, 2017).

16. Стойко Л.І. "Фармакогностичне дослідження золототисячника звичайного (Centaurium Erythraea Rafn.) і тирлича хрещатого(Gentiana Cruciata L.) родини Gentianaceae" (Харків, 2018).

17. Дарзулі Н.П. "Розробка складу та технології таблетованих лікарських засобів на основі екстракту грушанки круглолистої" (Львів, 2019).

18. Линда О.С. "Фармакологічне дослідження фітозасобів з хости ланцетолистої (Hosta lancifolia Engl.)" (Харків, 2019).

19. Павлюк Б.В. "Розробка складу та технології гелю та губок медичних на основі ксенодерми для лікування опіків" (Тернопіль, 2020).

Дисертації, які виконані під керівництвом проф. Т.А.Грошового:

Докторські дисертації

 • Гуреева С.М. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Теоретичне та експериментальне обгрунтованнч технології твердих лікарських форм з урахуванням біофармацевтичної системи класифікації активних фармацевтичних інгредієнтів (Львів, 2016).

 • Кучеренко Л.І. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка технології і стандартизація таблетованих лікарських препаратів на основі похідних 1,2,4-триазолів (Львів, 2010).

Кандидатські дисертації

 • Белей С.Я. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу, технології та дослідження таблеток на основі екстрактів мальви лісової і подорожника ланцетовидного (Львів, 2019).

 • Дарзулі Н. П. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу та технології таблетованих лікарських засобів на основі екстракту грушанки круглолистої (Львів, 2019).

 • Барчук О.З. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу, технології та методів стандартизації таблеток на основі фітоекстрактіва чорниці звичайної та козлятника лікарського (Львів, 2018).

 • Равлів Ю.А. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка технології та дослідження лікарських засобів на основі кріоліофілізованої ксенодерми (Львів, 2015).

 • Завалько І.В. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу та технології суспензій для застосування в офтальмології та отології (Львів, 2014).

 • Коваль В.М. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу, технологій і стандартизація таблеток, що містять цинку аспаргінат, кислоту аскорбінову та екстракт ехінацеї (Львів, 2013).

 • Онишків О.І. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу та технології таблеток на основі фіто екстракту кори осики (Львів, 2013).

 • Денис А.І. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу, технологї та дослідження таблеток на основі екстракту листя тополі китайської (Львів, 2013).

 • Демчук М.Б. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу, технології і дослідження таблеток фамотидину з тіотризоліном (Львів, 2011)

 • Кучеренко Л.І. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка технології і стандартизація таблеткованих лікарських препаратів на основі похідних 1,2,4-триазолів (Львів, 2010).

 • Тригубчак О.В. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу і технології таблеток, що містять кислоту ацетилсаліцилову в поєднанні з тіотриазоліном (Львів, 2010).

 • Васенда М.М. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу, технології і дослідження таблеток на основі магнію аспарагінату (Львів, 2010).

 • Белей Н.М. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу, технології і дослідження кальцій - та лецитинвміщуючих таблетованих лікарських препаратів (Львів, 2009).

 • Кучеренко Л.І. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу,технології та методів аналізу таблеток « Ноотрил », тіотризоліну і пірацетаму (Львів, 2004).

 • Білоус С.Б. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка складу, технології та біофармацевтичне дослідження м’яких лікарських засобів місцевої дії (Львів, 2004).

 • Суховой Г.П. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка оптимальних складів та технології таблеток карбацетаму і пірикапірону (1998).

 • Демченко В.О. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Організаційно-економічні дослідження з створення лікарських засобів серцево-судинної дії та розробка технології таблеток ніфедипіну з полімерною оболонкою (1997).

 • Жарікова Н.О. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка та дослідження оптимальних скдалів таблеток нікардипіну гідрохлориду і цинаризину (1997).

 • Бушуєва І.В. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Вивчення ринку ветеринарних препаратів та розробка рекомендацій щодо їх промислового випуску (1997).

 • Червоненко Н.М. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Дослідження по вдосконаленню організації лікарського забезпечення населення засобами (1995).

 • Сяркевич О.Р. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Розробка і біофармацевтичне вивчення лікарських форм з піроксикамом (1993).

 • Гуреева С.М. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Оптимизация промышленного производства таблеток с полимерной оболочкой, содержащих труднорастворимые и окрашенные вещества (1991).

 • Демчук І. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Процесс капсулирования твердых лекарственных форм в аппаратах с псевдоожиженным слоем (1991).

 • Мамотенко В.Н. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Разработка технологии и биофармацевтическое изучение таблетированных препаратов с некоторыми прозводными ксантина (1989).

 • Тимошенко Н.Г. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Разработка состава, технологии и биофармацевтическое изучение таблетированных лекарственных форм с индотером нонахлазином и этаперазигном (1988).

 • Кожакина І.П. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтчних наук за спеціальністю 15.00.01 - технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Оптимизация промышленного производства ряду таблетированных препаратов (1986).