Інститут кураторів

Виховна робота є важливим компонентом навчально-виховного процессу кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків. Відповіднодо плану виховних заходів на 2017-2018 рр. у кураторських групах кафедри управління та економіки фармації з технологією ліківщомісяця проводяться:

 • години взаємного обміну інформацією;
 • аналіз успішності студентів із навчальних дисциплін;
 • обговорення проблем адаптації до навчального процесу та раціональної організації самостійної роботи студентів першого курсу;
 • бесіди виховного характеру щодо загальної політичної, правової, інтелектуальної, соціально-психологічної, естетичної, фізичної та валеологічної культури.

З початку нового 2017-2018 навчального року викладачі кафедри разом із кураторськими групами відвідали підземелля Тернопільського замку, які є однією з "родзинок міста" та тягнуться у різних частинах історичного центру Тернополя і поєднані між собою.

Ескурсія в підземелля тернопільського замку (жовтень 2017 р.)

У 2016-2017 навчальному році викладачі кафедри разом із кураторськими групами:

 • провели бесіди виховного характеру з проблем соціально-економічної та політичної ситуації в Україні;
 • відвідали вистави у драматичному театрі м. Тернополя
 • взяли участь у благодійному ярмарку, який відбувся в жовтні 2016 року у вестибюлі фармацевтичного корпусу спрямований на допомогу важкохворій студентці 3 курсу стоматологічного факультету.
  • Участь студентів кураторських груп в благодійній ярмарці ( 2016 р.)
 • взяли активну участь в організації та проведенні концерту до Дня фармацевтичного факультету, кафедру на якому представляли студенти 3-ох кураторських груп, особлива ізюминка заходу – виступ іноземних студентів 1 курсу, які заспівали пісню Тіни Кароль «Україна – це я»
 • Участь студентів в концерті до дня фармацевтичного факультету (2017 р.)
 • взяли участь в творчому вечорі до річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка
  • Захід до дня народження Т. Г. Шевченка (2017 р.)
 • взяли участь в 5-их ювілейних «Наукових пікніках», що відбулися 21 травня на Театральному майдані, де викладачі курсу технології ліків кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків продемонстрували технологічні процеси одержання таких лікарських форм як супозиторії та гелі, а також постадійне виготовлення косметичного мила.
  • Участь студентів в 5-их ювілейних «Наукових пікніках» (2017 р.)

Доброю традицією стало те, що кожного року завідувач кафедри, проф. Грошовий Т.А. організовує поїздки на фармацевтичні підприємства. Зокрема, у 2012 р. Студенти фармацевтичного факультету разом із викладачами кафедри відвідали ПрАТ «Фармацевтичнафірма «Дарниця» у м. Київ.

У 2013 р. коллектив кафедри із кураторськими группами вирушили у «Місто Лева», де побували на фармацевтичнійфірмі «3І» і ПАТ«Галичфарм» корпорації «Артеріум».

Ескурсія на ПАТ "Галичфарм"(2014 р.)

У 2014 році в рамках навчально-виховного процессу відбулася поїздка на ПАТ «Фармак» і 24-у Міжнародну виставку «Охорона здоров'я».

Поїздка на ПАТ «Фармак» і 24-у Міжнародну виставку «Охорона здоров'я» (2016 р.)

22 жовтня 2015 року завідувач кафедри, проф. Грошовий Т. А. теж організував для викладачів кафедри, студентів кураторських груп 4-го курсу, дипломників та магістрів ескурсію у м. Київ на виробничі потужності ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум» і ПАТ «Фармак» –лідерів серед вітчизняних виробників лікарських препаратів.

Також, в рамках організованої поїздки, студенти із кураторами відвідали VI Міжнародну виставку обладнання та технологій дляфармацевтичної промисловості PHARMATechExpo, що проходила у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», у якій взяли участь провідні європейські компанії івітчизняні виробники товарів та послуг для фармацевтичної промисловості.

29 лютого 2016 року на кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків відбувся захід, присвячений 145-й річниці з Дня народження відомої поетеси, генія української літератури Лесі Українки. Святкування відбулося у навчальній аудиторії кафедри, що знаходиться по вул. Руській 36.

У підготовці тематичного вечора активну участь брали не лише викладачі кафедри, а й студенти кураторських груп. До уваги присутніх був запропонований перегляд фільму про життєвий та творчий шлях Лесі Українки. Для кращого розуміння внеску поетеси у літературну спадщину України, іноземним студентам також подавали інформацію на англійській мові. Поміж тим, учасники заходу декламували вірші поетеси із різнихперіодів її творчості. На завершення, для студентів була проведена цікава вікторина. Викладачі кафедри відзначили пам’ятними подарункаминайактивніших учасників тематичного вечора та пригостили всіх присутніх традиційними українськими пампушками.

Захід, присвячений 145-й річниці з Дня народження відомої поетеси, генія української літератури Лесі Українки ( 2016 р.)